قوانین و مقررات

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق قیمت  مندرج در سایت  در زمان نهایی کردن خرید توسط شما محاسبه شده و شامل کلیه هزینه های دیگر که در زمان خرید درسایت به شما گزارش داده شده است میگردد و در زمان تحویل هیچ مبلغی به آن اضافه نمیگردد. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه اینترنتی بانک کالای ملی به عنوان فروشنده متعهد است سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه مجازی به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید و مبلغ پرداختی خود را در صورت الکترونیکی بودن پرداخت باز پس گیرد.

هر گونه نقص از قبیل آکبند نبودن یا ضرب خوردگی  یا مطابق نبودن کالا با مورد سفارش بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد. چون محصولات فروشگاه الکترونیکی هستند و ممکن است به درستی کارنکنند در این صورت شما میتواند با ذکر علت محصول را عودت داده و کالای دیگر یا مبلغ پرداختی خود را دریافت نمایید.بدیهی است عیوب فیزیکی قابل مشاهده که در زمان تحویل کالا به متصدی فروش گزارش نداده باشید شامل این بند نمیگردد.

در صورت انتخاب روش پرداخت در محل خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه مجازی حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشگاه مجازی بانک کالای ملی، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.